Kontakt

LEMAR Sp.j. Systemy wentylacji i klimatyzacji
Jan Lemanek, Marek Uniejewski
42-672 Wieszowa, ul. Bytomska 18

Bank ING Bank Śląski 62 1050 1230 1000 0002 0161 5895
NIP 6260001198
Regon 271017460
KRS 0000041050 Sąd Rejonowy Gliwice

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00 - 16:00

Polub nas na Facebooku

 

DZIAŁ HANDLOWY

Damian Żurek - tel. (32) 376 21 95, e-mail: damian@lemar.pl

Joanna Jasik - tel. (32) 376 22 06, e-mail: joanna@lemar.pl

dodatkowy nr tel. 797 555 046

dodatkowy e-mail: lemar24.wieszowa@gmail.com

 

DZIAŁ KSIĘGOWY

Małgorzata Rudnik - tel. (32) 373 74 51, e-mail: m.rudnik@lemar.pl

 

ZARZĄD

Jan Lemanek - tel. (32) 376 22 05, tel. kom. 502 301 346, e-mail: jan@lemar.pl

Marek Uniejewski - tel. (32) 376 21 85, tel. kom. 602 676 096, e-mail: marek@lemar.pl