Kontakt



LEMAR Sp.j. Systemy Wentylacji i Klimatyzacji

Jan Lemanek, Marek Uniejewski

42-672 Wieszowa, ul. Bytomska 18

  email
Bank ING Bank Śląski 62 1050 1230 1000 0002 0161 5895
NIP 6260001198
Regon 271017460
KRS 0000041050 Sąd Rejonowy Gliwice
   
Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00 - 16:00
Polub nas na fb  

 


DZIAŁ HANDLOWY


Damian Żurek   tel. (32) 376 21 95 e-mail: damian@lemar.pl
       
Joanna Jasik   tel. (32) 376 22 06 e-mail: joanna@lemar.pl
       
dodatkowy nr tel. 797 555 046    
dodatkowy e-mail: lemar24.wieszowa@gmail.com
       

DZIAŁ KSIĘGOWY


Małgorzata Rudnik   tel. (32) 373 74 51 e-mail: m.rudnik@lemar.pl
       

ZARZĄD / DZIAŁ TECHNICZNY


Jan Lemanek   tel. (32) 376 22 05 e-mail: jan@lemar.pl
    tel. kom. 502 301 346  
       
Marek Uniejewski   tel. (32) 376 21 86 e-mail: marek@lemar.pl
    tel. kom. 602 676 096