O nas

LEMAR Sp.j. Systemy wentylacji i klimatyzacji - doświadczenie zbierane od 1991 roku

LEMAR Sp.j. projektuje, kompletuje, dostarcza i instaluje systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne wraz z automatyką i sterowaniem. Zajmujemy się ponadto doradztwem technicznym oraz pomiarami wydajności instalacji wentylacyjnych. Profesjonalne wykonawstwo i kompleksowa obsługa ‘pod klucz’ to nasz znak firmowy.

Proponujemy klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania, takich marek jak Daikin, Airwell, Fujitsu, Kaisai, Systemair, Uniwersal, Belimo czy Venture Industries. Dzięki temu jesteśmy spokojni o jakość i trwałość instalacji. Łącząc je z atrakcyjnymi cenami jakie oferujemy, jesteśmy również spokojni o satysfakcję klienta.

Z upływem lat wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z najpoważniejszych partnerów na obszarze południowej Polski. Swoje działania realizujemy współpracując z firmami instalacyjnymi, budowlanymi, inwestorami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi.

 

Przewaga budowana na doświadczeniu

Zakres oferowanych przez nas usług jest efektem wieloletniego doświadczenia i obserwacji rynku budowlano-instalacyjnego z perspektywy firmy, która jest jego częścią. Aktualna wiedza na temat zmieniających się potrzeb konsumentów oraz analiza nowych technologii i dostępnych rozwiązań sprawia, że oferta naszej firmy kompleksowo odpowiada na potrzeby inwestorów. Dodatkowym atutem wieloletniej obecności na rynku, jest rozbudowana sieć kontaktów handlowych, która pozwala nam zapewnić atrakcyjne cenowo rozwiązania o wysokiej jakości.

Zadowolony klient to taki, który osiąga korzyści. I właśnie to stawiamy sobie za cel

Wspieramy naszych partnerów we wszystkich aspektach związanych z urządzeniami i instalacjami wentylacji, klimatyzacji oraz odciągów przemysłowych. Potrzebujesz pomocy w tym zakresie? Skontaktuj się z nami.