O nas

LEMAR S.J. Systemy Wentylacji i Klimatyzacji została założona w 1991 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie "pod klucz" profesjonalnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem jak również kompletacją systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

 

Bardzo szeroki asortyment urządzeń, m.in.: Airwell, Daikin, Danfoss, Frico, Samsung, Systemair, Uniwersal, Venture Industries w połączeniu z szerokim wachlarzem wysokiej jakości usług oraz przystępnymi cenami okazuje się spełniać oczekiwania naszych klientów. Z upływem lat wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z najpoważniejszych partnerów na obszarze południowej Polski. Naszymi odbiorcami są m.in. firmy instalacyjne, budowlane, zakłady przemysłowe a także inwestorzy instytucjonalni oraz indywidualni.

O zakresie oferowanych przez nas usług zadecydowała wieloletnia obecność i obserwacja rynku budowlano-instalacyjnego. Systematyczne śledzenie potrzeb konsumentów, pojawiających się nowych technologii i urządzeń, rozwijanie kontaktów handlowych oraz poszukiwanie nowych - lepszych i tańszych - rozwiązań sprawiło, że naszą ofertę można określić mianem kompleksowej obsługi klienta. 

Jednocześnie staramy się, aby nasze usługi były zawsze kojarzone przede wszystkim z wysoką jakością, dbałością o dobro klienta oraz atrakcyjną ceną. Naszym klientom proponujemy pełen zakres usług związanych z urządzeniami i instalacjami klimatyzacji, wentylacji oraz termowentylacji (wraz z automatyką i rozdzielnicami RZS).